Henna Sattva Farba do włosów Light Blonde - Jasny blond 150g

Producent: Sattva, Indie
Data ważności: 2023/10/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 4 szt.

33,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Naturalna ziołowa henna do włosów Jasny Blond zawiera kompozycję ajurwedyjskich ziół. Farba Light Blonde delikatnie rozpromieni włosy blond. Siwym włosom doda naturalnego koloru od jasnego blondu do blondu o delikatnie czerwonej poświacie.
Henna nie jest zalecana do włosów ciemnych. Głęboko odżywia strukturę włosa. Sprawi, że włosy staną się grubsze, lśniące i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Farbowanie henną Sattva Ayurveda jest idealne dla osób wrażliwych na chemiczne farbowanie, ponieważ jest to w 100% naturalny produkt. Mogą ją stosować kobiety o wszystkich typach skóry, a także kobiety w ciąży.
Produkty oparte o receptury ajurwedyjskie wytwarzane są na bazie roślinnych składników pochodzących z czystych upraw. Nie zawierają parabenów i SLS.

Uwaga:
Henna dojrzewa przez 48 godzin, zatem ostateczny kolor będzie widoczny po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie należy myć włosów szamponem.

Sposób użycia:    
Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 °C, aby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą.

Dodatkowo opakowanie zawiera: Dwie pary plastikowych rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzel aplikacyjny gotowy do użycia.

Produkt nie testowany na zwierzętach.

Składniki:
Cassia Obovata, Matricaria Chamomilia, Cassia Fistula, Emblica Officinalis, Azadirachta Indica, Curcuma Longa.

Sposób przechowywania:
Do użytku zewnętrznego. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Importer:
Sattva Group Bombay Bazaar
Al. Krakowska 61a
05-090 Sękocin

Wyprodukowano w Indiach

Opakowanie:  
150g

Produkty powiązane