Żel pod prysznic z ekstraktem z konopi 200ml

Producent: Virde
Data ważności: 2022/06/13 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 6 szt.

12,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Żel pod prysznic zawierający wyciąg z konopi. Po jego użyciu skóra jest wolna od zanieczyszczeń, pozostaje nawilżona, świeża i elastyczna. Żel zawiera substancje aktywne, które wspomagają proces rewitalizacji skóry i pomagają zachować jej zdrowy wygląd.

Sposób użycia:
Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze 5-25 C  

Skład:
woda, etoksylowany laurylosiarczan sodu, tlenek kokoamidopropyloaminy,  chlorek sodu, mieszanina soli sodowych glicynianów kwasów tłuszczowych oleju kokosowego, dietanoloamid kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego,  substancja zmiękczająca: PEG-200 glyceryl palmate, monogliceryd kokosowy, ekstrakt z nasion konopi, benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwas cytrynowy, alkohol benzylowy, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon, substancja perfumująca.

Uwaga:
Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 5 do 25 ° C, w suchym miejscu. Zapobiegać ekspozycji na słońcu.

Przechowywanie:
w suchym miejscu, w temperaturze 5 - 25 ° C

Producent:
Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Opakowanie:
200ml

Produkty powiązane