Nowy Obniżka! Naturalny płyn do płukania tkanin Poranek na Syberii 980ml

Naturalny płyn do płukania tkanin Poranek na Syberii 980ml

Data ważności: 2023/11/11 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 3 szt.

12,15 zł

Poprzednia cena: 13,50 zł

Oszczędzasz: -10%

Więcej informacji

KOSMETYK/ CHEMIA GOSPODARCZA

Naturalny płyn do płukania „Poranek na Syberii” dba o wszystkie rodzaje tkanin podczas prania i płukania. Ekstrakty żywicy, cedru i pachnących malin delikatnie zmiękczają len, wypełniając go świeżością dzikiej syberyjskiej przyrody. Odżywka zmiękcza ubrania, zapobiega mechaceniu się i pozwala na długi czas zachować pierwotną strukturę tkanin. Nadaje się do każdego trybu prania i zapobiega tworzeniu się kamienia na częściach pralki, wydłużając jej żywotność. Dzięki naturalnej formule z ekstraktami z irysa, tataraku i oregano Twoje ubrania przez długi czas zachowują blask, mniej zmarszczek i łatwo się je prasuje.

Składniki INCI:
≥30% wody, ≥5%, ale <15% kationowych środków powierzchniowo czynnych,< 5% wyciągu z jodły, <5% oleju cedrowego, <5% wyciągu z żywicy sosnowej,< 5% ekstraktu malinowego, <5% ekstraktu irysa, < 5% ekstrakt z tataraku, <5% ekstrakt z oregano, <5% perfum, < 5% konserwantów.

Sposób użycia:

Do prania w pralce: Wlać 1 nakrętkę produktu do przegródki na płyn zmiękczający. 
Do prania ręcznego: użyć nakrętki 1/2 nakrętki na 5 litrów wody podczas ostatniego płukania. Pozostaw pranie w powstałym roztworze na 20-30 minut, dokładnie spłucz pod bieżącą wodą.

Środki ostrożności:

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, zdjąć soczewki kontaktowe, jeśli są obecne, kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie utrzymuje się, zasięgnij porady lekarza i zachowaj etykietę. Nie połykaj. W razie przypadkowego połknięcia zasięgnąć porady lekarza i zachować etykietę. Nie wdychać. Po użyciu umyć ręce. Trzymaj z dala od żywności. Używaj ściśle zgodnie z zaleceniami. W przypadku nadwrażliwości i uszkodzeń skóry należy unikać dłuższego kontaktu z produktem. Trzymać z dala od dzieci.

Dystybutor:

B2B ECO TRADE Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Głogowa 2 A
21-040 Świdnik

Podmiot odpowedzialny:
SIA Fitocosmetic
Matisa lela 61-31
LV-1009 Riga
Łotwa

Producent:
Fitokosmetyka
Scherbakovskaya, 3, of.1111
Moskwa
Federacja Rosyjska

Opakowanie
:
980ml

Produkty powiązane