Naturalny płyn do zmiekczania tkanin Jedwabny delikatność 980ml

Producent:
Data ważności: 2023/11/07 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 1 szt.

14,50 zł

Więcej informacji

KOSMETYK/ CHEMIA GOSPODARCZA

Naturalny płyn do zmiękczania tkanin Jedwabna delikatność błyskawicznie tworzy przytulność w Twoim domu, nadając miękkości i lekkości każdemu rodzajowi tkaniny. Ekstrakt z naturalnego jedwabiu sprawia, że ​​ubrania i pościel są miękkie i przyjemne dla ciała. Formuła z ekstraktami z bawełny, koniczyny i arniki ułatwia prasowanie i zapobiega mechaceniu się. Rhodiola rosea i fiołek starannie pielęgnują włókna tkanin, poprawiają ich wygląd. Naturalna odżywka jest całkowicie wypłukiwana podczas spłukiwania, nie pozostawia białych smug i zapobiega tworzeniu się kamienia na częściach pralek. Twoje ubrania nie rozciągają się podczas prania i długo pozostają jak nowe.

Składniki INCI:
≥ 30% wody, ≥ 5%, ale <15% kationowych środków powierzchniowo czynnych,< 5% protein jedwabiu, <5% wyciągu z fiołka, <5% wyciągu z rhodiola rosea, <5% ekstraktu z bawełny, <5% ekstraktu z koniczyny, <5% ekstrakt z arniki, < 5% perfum, <5% konserwantów.

Sposób użycia:
Do prania w pralce: Wlać 1 nakrętkę produktu do przegródki na płyn zmiękczający. 
Do prania ręcznego: użyć nakrętki 1/2 nakrętki na 5 litrów wody podczas ostatniego płukania. Pozostaw pranie w powstałym roztworze na 20-30 minut, dokładnie spłucz pod bieżącą wodą.

Środki ostrożności:
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, zdjąć soczewki kontaktowe, jeśli są obecne, kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie utrzymuje się, zasięgnij porady lekarza i zachowaj etykietę. Nie połykaj. W razie przypadkowego połknięcia zasięgnąć porady lekarza i zachować etykietę. Nie wdychać. Po użyciu umyć ręce. Trzymaj z dala od żywności. Używaj ściśle zgodnie z zaleceniami. W przypadku nadwrażliwości i uszkodzeń skóry należy unikać dłuższego kontaktu z produktem. Trzymać z dala od dzieci.

Dystrybutor:
B2B ECO TRADE Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Głogowa 2 A
21-040 Świdnik

Podmiot odpowiedzialny:
SIA Fitocosmetic
Matisa iela 61-31
LV-1009 Riga
Łotwa

Producent:
Fitokosmetyka
Scherbakovskaya,3, of.1111
Moskwa
Federacja Rosyjska

Opakowanie:
980ml

Produkty powiązane