Nowy Naturalny uniwersalny środek myjący kremowa konsystencja 490 ml

Naturalny uniwersalny środek myjący kremowa konsystencja 490 ml

Data ważności: 2023/08/10 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 5 szt.

11,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYK/ CHEMIA GOSPODARCZA

Naturalny uniwersalny krem ​​czyszczący, który skutecznie zwalcza uporczywy brud. Formuła kremu oparta jest na kwasie cytrynowym i occie z dodatkiem skórki pomarańczy, które błyskawicznie degradują i niszczą 99,9% najtrudniejszych plam i zacieków na kuchenkach, instalacjach wodno-kanalizacyjnych i ścianach łazienek. Miękka konsystencja kremu czyszczącego zapobiega zarysowaniom i nadaje się nawet do czyszczenia płyt kuchennych i przyborów kuchennych. Naturalny skład kremu nie powoduje alergii i łatwo zmywa się z każdej powierzchni. Ekstrakty z ziół, dziurawca  wypełnią Twój dom świeżym zapachem dzikiej przyrody.

Składniki INCI:
≥30% wody, ≥5%, ale <15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% kwasu cytrynowego, <5% ekstraktu z cytryny, <5% octu jabłkowego, <5% ekstraktu z pomarańczy, <5% ekstraktu z chwastów, <5% ekstraktu Ziele dziurawca, <5% ekstrakt z czarnego bzu, <5% ekstrakt z cytryny, <5% gliceryna, <5% chlorek sodu,< 5% perfumy, <5% konserwanty.

Sposób stosowania:
Krem nałożyć na wilgotną gąbkę lub na samą powierzchnię, wetrzeć i spłukać wodą. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozostaw na kilka minut.

Środki ostrożności:

UWAGA! Zawiera kwas. Przechowywać zamknięte w temperaturze od +5 do 25 ° C z dala od bezpośredniego światła słonecznego i urządzeń grzewczych. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, zdjąć soczewki kontaktowe, jeśli są obecne, kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie utrzymuje się, zasięgnij porady lekarza i zachowaj etykietę. Nie połykaj. W razie przypadkowego połknięcia zasięgnąć porady lekarza i zachować etykietę. Nie wdychać. Po użyciu umyć ręce. Trzymaj z dala od żywności. Używaj ściśle zgodnie z zaleceniami. W przypadku zwiększonej wrażliwości i uszkodzenia skóry należy unikać dłuższego kontaktu z produktem. Trzymać z dala od dzieci. Używaj rękawiczek. Nie nakładać na gorące powierzchnie.

Dystrybutor:

B2B ECO TRADE Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Głogowa 2 A
21-040 Świdnik

Podmiot odpowiedzialny:

SIA Fitocosmetic
Matisa lela 61-31
LV-1009 Riga
Łotwa

Producent:
Fitokosmetyka
Scherbakovskaya,3, of.1111
Moskwa
Federacja Rosyjska

Opakowanie:
490ml

Produkty powiązane