▷ Naturalne kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej, rosyjskie, ziołowe | FitoUroda.pl - drogeria naturalna

Naturalne produkty do higieny jamy ustnej 

Stawiamy na naturalne produkty do pielęgnacji jamy ustnej, pozbawione szkodliwych substancji chemicznych. Wybór odpowiednich preparatów jest kluczowy w osiągnięciu zdrowych i pięknych zębów. W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór past, proszków i ekologicznych szczoteczek do zębów. Możesz wspomóc higienę jamy ustnej płynem do płukania ust lub znaleźć produkt na dolegliwości w jamie ustnej. Oferujemy niezliczoną ilość kosmetyków do higieny jamy ustnej z Rosji. Aromatyczna, syberyjska formuła past do zębów Babuszki Agafii potrafi uzależnić. Odkryj skuteczne działanie naturalnych produktów do higieny jamy ustnej dostępnych w naszym sklepie.

JAMA USTNA

Aktywne filtry

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-16 z 85 pozycji

Ziołowe produkty do higieny jamy ustnej z całego świata

Oferujemy wyselekcjonowane produkty z całego świata, które skutecznie zadbają o Twoje zęby, dziąsła i jamę ustną. Sprowadzamy naturalne kosmetyki z Rosji, Litwy, Ukrainy, Niemiec, Indii, Bułgarii, USA, Polski i innych zakątków kuli ziemskiej. Cechują się certyfikatami: VEGAN, ICEA, ECOCERT.

Jakie rodzaje produktów do higieny ustnej znajdziesz w drogerii FitoUroda.pl?

Ziołowe pasty do zębów

Sklep FitoUroda.pl oferuje ogromny wybór past do zębów. Znajdziesz tutaj receptury past na różne dolegliwości, naturalne, ziołowe, a także homeopatyczne. Ulubioną pastę do zębów możesz wybrać zarówno z fluorem, jak i bez fluoru. Szczególnie polecamy serię specjalistycznych past Bilka

Rosyjskie proszki do zębów

Rosyjskie proszki do zębów są coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób decyduje się na wybór proszku, zamiast pasty.  W tej kategorii znajdziemy unikalny produkt - proszek do czyszczenia zębów dla palących. Właściwości naturalnych proszków do zębów są skutecznym sposobem na hoolywoodzki uśmiech.

Naturalne płyny do płukania ust

Regularne stosowanie ziołowych płynów do płukania ust niweluje bakterie powstające się w jamie ustnej. Płyny dostępne w naszej drogerii skutecznie pomogą przy różnych dolegliwościach, takich jak krwawienie dziąseł czy odkładający się kamień nazębny. 

Ekologiczne szczoteczki do zębów

Posiadamy szereg ekologicznych szczoteczek do mycia zębów, które są biodegradowalne. Pamiętajmy, że kondycja planety jest naszą wspólna sprawą! Szczoteczki bambusowe do wyboru ze średnim lub miękkim włosiem. Jeśli wolisz szczoteczkę tradycyjną, również mamy taką w asortymencie.


Cechy dobrej pasty do mycia zębów – higiena jamy ustnej

Fluor wzmacnia szkliwo i chroni zęby przed szkodliwym działaniem kwasów, jednak jego obecność jest zależna od indywidualnych potrzeb. Pasty nie zawierające fluoru równie skutecznie chronią zęby przed próchnicą i dbają o świeży oddech. Drugim czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę wybierając pastę do zębów jest współczynnik ścieralności (RDA), który usuwa osad i przebarwienia. Warto wybierać pasty na bazie cennych składników dodatkowych, które decydują o tym jaki produkt jest najlepszy na własne potrzeby. Szczególnie wartościowe są witaminy i aloes, izomalt lub chlorheksydyna. 

Dostosuj produkt naturalny do potrzeb higieny jamy ustnej – właściwości naturalnych produktów

Sklep Fitouroda.pl oferuje kompleksową pielęgnację jamy ustnej o właściwościach: wybielających, wzmacniających i chroniących szkliwo, oczyszczających, nawilżających, chroniących dziąsła. Posiadamy produkty do walki z: paradontozą, nadwrażliwością, próchnicą, przebarwieniami, nieświeżym oddechem, kamieniem i osadem nazębnym. Odpowiednio dobrany produkt pomoże Ci zapomnieć o przykrych dolegliwościach!

Skład naturalnych produktów do higieny jamy ustnej

Wybierając pastę lub inny produkt do higieny jamy ustnej warto zwracać uwagę na skład kosmetyków. W naszym sklepie oferujemy ogromny wybór naturalnych, ziołowych produktów, bez sztucznych i szkodliwych dla zdrowia substancji.

Spośród naszej szerokiej oferty do higieny jamy ustnej można wybrać produkty wegańskie, z węglem, z drobinkami, ziołowe, żelowe lub mocno miętowe. Każdy znajdzie produkt odpowiedni do swoich preferencji! 

Dla kogo są ziołowe preparaty do jamy ustnej?

Środki do higieny jamy ustnej są polecane dla każdego. Należy dobierać produkty według indywidualnych potrzeb. Już od pierwszego ząbka można używać odpowiednio dobranej szczoteczki i pasty. Warto zobaczyć specjalną serię past przeznaczonych do ząbków najmłodszych, jaką oferujemy. 

Zalety naturalnych produktów do higieny jamy ustnej

Regularne użytkowanie kosmetyków do higieny jamy ustnej pozwala pozbyć się resztek pokarmów oraz kompleksowo zadbać o zęby i dziąsła.  Odpowiednio dobrane produkty zapobiegają próchnicy i innych dolegliwościom jamy ustnej, jak np. krwawiące dziąsła. 

Zapachy produktów do higieny jamy ustnej w naszej drogerii

Sklep FitoUroda.pl oferuje ogromny wybór produktów do higieny jamy ustnej o najróżniejszych aromatach, takich jak: ziołowe, cedrowe, z miodlą indyjską oraz wiele owocowych aromatów. Warto poznać serię wzbogaconą czarnym węglem, który ma skuteczne działanie wybielające.

Skomponuj swoją kosmetyczkę – jakie ziołowe produkty do higieny jamy ustnej polecamy

Największą popularnością wśród naszego asortymentu cieszy się Czarna pasta do zębów polarna noc Natura Siberica, która skutecznie przywraca naturalną biel zębów. Spośród płynów do płukania jamy ustnej najszybciej z naszych półek znikają produkty Babuszki Agafii. Cedr, mroźne jagody lub zioła północne. Który smak płynu stanie się Twoim ulubionym?

Przekonaj się o mocy naturalnych receptur i wybierz produkty, które kompleksowo zadbają o Twój uśmiech!