Jak dobrać krem do rodzaju cery?
Krem jest podstawą w pielęgnacji skóry twarzy i bazą do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, dlatego musi być odpowiednio dobrany do naszej cery. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się jak zapewnić sobie idealną pielęgnacje i dobrać odpowiedni krem do typu skóry.
Odżywcza moc kosmetyków z rokitnikiem
Zadbane, lśniące włosy i nawilżona skóra pozwalają poczuć się młodziej i atrakcyjniej. Niesprzyjające warunki atmosferyczne wpływają niekorzystnie na kondycję skóry i włosów. Odkryj naszą bazę wiedzy i poznaj niezwykłe właściwości rokitnika dla skóry i włosów!
Jak przygotować skórę do lata? Fito sposoby na piękną skórę.
Wraz z początkiem czerwca wypatrujemy słonecznej pogody. Po mroźnych temperaturach skóra wymaga regeneracji i odpowiedniego przygotowania do lata. Odkryj skuteczne sposoby z naszego poradnika na przygotowanie twarzy i ciała na najcieplejszą porę roku!
Jak zacząć olejowanie włosów?
Olejowanie odbudowuje zniszczone włosy, wspomaga ich regenerację oraz przywraca blask. Działa korzystniej niż inne produkty do pielęgnacji włosów i jest dla każdego. To zabieg, który z łatwością wykonasz w domowym zaciszu. Jak zacząć olejować włosy? Jaki olej będzie odpowiedni? Z naszym poradnikiem odkryjesz skuteczne metody olejowania!